Kamera Panasonic HC-X1 60p/50p

to profesjonalna ręczna kamera wideo wyposażona w nowy obiektyw LEICA DICOMAR 4K z szeokim kątem 24mm i zoomem optycznym 20x, a także wydajną matrycą MOS o dużej czułości typu1-calowego.Jej mobilność pozwala przejść w produkcji wideo na profesjonalne zdjęcia 4K.

panasonic hc x1

Kamera Panasonic AG-AC130

to nowy kamkorder typu handheld z serii AVCCAM z zapisem na karty SD (SDHC, SDXC) z pełną rozdzielczością 1920 x 1080 ( full HD ) i kodekami AVCHD i DV.

Kamkorder wyposażony jest w dwa gniazda kart pamięci umożliwiając zapis na dwóch kartach (jako backup) lub w trybie relay-recording do wydłużenia czasu nagrania. Obiektyw W AG-AC130 zastosowano nowy obiektyw z trzema pierścieniami: mechanicznym pierścieniem zoom, pierścieniem fokusu i przysłony. Szeroki kąt widzenia 28mm powoduje, że nie ma potrzeby stosowania adapterów szerokokątnych. Bardzo duży zoom optyczny 21x (f=28 do 588mm, odpowiednik 35mm) jest kolejnym parametrem wyróżniającym ten obiektyw spośród konkurencji.

kamera

Flycam - (ang. latająca, pływająca kamera)
urządzenie stabilizujące obraz podczas ruchu , daje płynny obraz z kamery nie tylko w czasie poruszania sie po sali weselnej ale nawet przy wchodzeniu/schodzeniu ze schodów.
(nie pobieram opłaty za używanie urządzenia na weselu)

arturpu_flycam.jpg

Kran kamerowy - wysięgnik kamerowy ktory oprócz niezwykle stabilnych ujęć prowadzi kamerę od 20cm do 6m nad głowami ludzi.

( istnieje możliwość wypożyczenia kranu kamerowego firmom trzecim oraz osobom prywatnym ) pobierz cennik

kran

Dron DJI Mavic Air - pozwala na doskonalsze filmowanie. Dzięki ultranowoczesnemu 3-osiowemu gimbalowi z kamerą 4K rejestracja obrazu przebiega w pełni płynnie i bez zakłóceń.

dron

Gimbal AK4000 - to najpotężniejszy i najbardziej uniwersalny gimbal w ofercie marki FeiyuTech, stanowiący kompletne narzędzie dla zaawansowanych filmowców. Najwyższej jakości silniki oraz zaawansowane algorytmy zapewniają płynne, pozbawione drgań ujęcia. Dopracowana ergonomia oraz możliwość komunikacji gimbala z kamerą pozwalają użytkownikowi wykorzystać pełny potencjał umiejętności operatorskich.

Gimbalm

Rejestrator dźwięku - Tascam DR05X

dzięki temu małemu urządzonku otrzymujemy niesamowicie czysty dźwięk z przysięgi oraz z zabawy weselnej.

.dr 05x hd 156620